Wesela na Kaszubach Blisko Natury

MAGICZNY  ŚLUB  I  WESELE NA KASZUBACH

       Obraz może zawierać: w budynku i jedzenie 

♥ PROMOCJA!!!!   –  10 % !!!! w dni w środku tygodnia oraz w miesiącach październik i maj

!!!PROMOCJA -20%!!! na cały okres od listopada do kwietnia włącznie 

      Zapraszamy Państwa do organizacji ślubu i wesela w tak niepowtarzalnym miejscu jakim jest Wodny Świat. Niezwykłe otoczenie, wspaniały klimat,  tylko w Wodnym Świecie organizacja ślubu oraz wesela pozostawi miłe wspomnienia na zawsze. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w organizacji wesel, zapewniamy profesjonalną obsługę, a smaczne menu dogodzi wszystkim smakoszom. Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa ślub i wesele w plenerze.

Śluby w plenerze to niesamowite przeżycie dlatego jesteśmy przekonani, że wybór tego miejsca na najważniejszy dzień w życiu będzie właściwą decyzją.

Z nami ślub marzeń stanie się rzeczywistością! 

 OFERTA WESELNA – 2022 ⇐POBIERZ 

OFERTA WESELNA – 2023 <= POBIERZ

Zapewniamy także noclegi na Kaszubach. W Wodnym Świecie znajdują się 3 domki drewniane, 3 domki Hobbita, oraz studio, natomiast  w centrum Ostrzyc dysponujemy ośrodkiem z 27 pokojami (każdy pokój wyposażony jest w tv oraz WC z prysznicem)

Wesela w plenerze organizujemy przez cały rok. W okresie letnim sala \jest klimatyzowana, a  zimowym  ogrzewana  kominkiem oraz elektrycznie. Pomieści do 150 osób. Zachęcamy do obejrzenia poniższej panoramy jak i odwiedzin osobistych.
Wodny Świat Ostrzyce-śluby i wesela w plenerze Prestiżowy Katalog Firm Weselnych Poleca

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress