Wesela na Kaszubach Blisko Natury

MAGICZNY  ŚLUB  I  WESELE NA KASZUBACH

         

♥ PROMOCJA!!!! w piątki oraz okres październik-maj  –  10 % !!!! ♥

      Zapraszamy Państwa do organizacji ślubu i wesela w tak niepowtarzalnym miejscu jakim jest Wodny Świat. Niezwykłe otoczenie, wspaniały klimat,  tylko w Wodnym Świecie organizacja ślubu oraz wesela pozostawi miłe wspomnienia na zawsze. Posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie w organizacji wesel, zapewniamy profesjonalną obsługę, a smaczne menu dogodzi wszystkim smakoszom. Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa ślub i wesele w plenerze.

Śluby w plenerze to niesamowite przeżycie dlatego jesteśmy przekonani, że wybór tego miejsca na najważniejszy dzień w życiu będzie właściwą decyzją.

Z nami ślub marzeń stanie się rzeczywistością! 

OFERTA WESELNA – 2019    ⇐ POBIERZ

OFERTA WESELNA – 2020     ⇐ POBIERZ

Zapewniamy także noclegi na Kaszubach. W Wodnym Świecie znajdują się 3 domki oraz studio, natomiast  w centrum Ostrzyc dysponujemy ośrodkiem z 28 pokojami (każdy pokój wyposażony jest w tv oraz WC z prysznicem)

Wesela w plenerze organizujemy przez cały rok. W okresie letnim sala jest klimatyzowana, a  zimowym  ogrzewana  2 kominkami oraz elektrycznie. Pomieści do 160 osób. Zachęcamy do obejrzenia poniższej panoramy jak i odwiedzin osobistych.
Wodny Świat Ostrzyce-śluby i wesela w plenerze Prestiżowy Katalog Firm Weselnych Poleca

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress